208. Tvář
Autor: Vlastislav Hofman
(1884 Jičín - 1964 Praha)
signováno vpravo dole tužkou, volný list v paspartě.
Technika: dřevoryt
Šířka: 12 cm, výška: 19 cm, rámování: 24,5 x 16 cm
Konec dražby: 07.03.2022 21:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč