93. Anekdota
Autor: Pavel Kantorek
(1942 Olomouc - 2017 Toronto, Kanada)
signováno vpravo dole, volný list v paspartě.
Šířka: 28 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 24 x 32,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.05.2022 19:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč