229. Ženy na býcích
Autor: Zdeněk Vodička
(1931 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: fix, pastelka
Výška: 12,5 cm, délka: 20,5 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 13.09.2022 21:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč
Pro účast v aukci se stačí přihlásit
Přihlásit se nebo Registrovat