36. Zátiší s hroznovým vínem

Autor: Jan Benda
(1897 Praha - 1967 Praha)

signováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: tempera
Šířka: 23 cm, výška: 20 cm, rámování: 35,5 x 38,5

Konec dražby: 12.04.2023 20:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč