35. Dům se stromem
Autor: Krikhatzkij Vladimir Gawrilowitsch
(1877 Rusko - 1942)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40,5 cm, výška: 30 cm, rámování: 39 x 49,5 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 04.04.2022 19:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 600 Kč