5. Pastviny
Autor: Herbert Royle
(1870 - 1958)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 44 cm, výška: 30 cm, rámování: 37,5 x 51,5 cm
Konec dražby: 09.05.2022 19:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč