72. Na jihu

Autor: Hugh de Twenebrokes Glazebrook
(1855 Velká Británie - 1937)

Přisouzeno autorovi, rámováno.
Technika: olej na překližce
Šířka: 20,5 cm, výška: 13 cm, rámování: 14 x 21,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.04.2022 19:40 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč