41. Velbloud

Autor: Jan Samec
(1917 Strakonice - 1988 Karlovy Vary)

nesignováno, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie
Šířka: 23,5 cm, výška: 35 cm, rámování: 41 x 34 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 04.04.2022 19:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč