41. Velbloud
Autor: Jan Samec
(1917 Strakonice - 1988 Karlovy Vary)
nesignováno, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie
Šířka: 23,5 cm, výška: 35 cm, rámování: 41 x 34 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.04.2022 19:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč