Kozy a ovce
Autor: Jacob van der Does
(1623 Amsterdam - 1673 Sloten)
přisouzeno autorovi, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na dřevě
Šířka: 46 cm, výška: 40 cm, rámování: 63 x 69 cm
Konec dražby: 17.10.2023 21:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč