Zátiší s hrozny

Autor: Royal Copenhagen Porcelánka
(1774 - ?)

Rámováno na reversu značeno Royal Copenhagen a značeno 1767/7500
Technika: sítotisk, materiál: porcelán
Šířka: 26,5 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 34 x 40 cm

Konec dražby: 08.08.2022 20:58 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč