Kompozice I.
Autor: Karel Pauzer
(1936 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept, datace: 1994
Šířka: 35 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 40 x 48
Stav: dobrý
Konec dražby: 08.04.2024 20:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč
Pro účast v aukci se stačí přihlásit
Přihlásit se nebo Registrovat