197. Postavy

Autor: Jitka Válová
(1922 Kladno - 2011 Kladno)

Signováno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 20/135, volný list v paspartě, výroční list skupiny Nová 1992
Technika: litografie, datace: 1992
Šířka: 23,5 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 57´ x 38,5 cm

Konec dražby: 08.03.2022 20:54 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč