174. Palimpsest 993
Autor: Eduard Ovčáček
(1933 Třinec)
Signováno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 6/35, volný list v paspartě.
Technika: lept, datace: 1966
Šířka: 31 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 33 x 41,5 cm
Konec dražby: 08.03.2022 21:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč