173. Listoví

Autor: Jiří John
(1923 Třešť, Jihlava - 1972 Praha)

signováno vpravo dole, volný list.
Technika: lept
Šířka: 11,5 cm, výška: 15 cm, rámování: 21 x 15 cm

Konec dražby: 08.03.2022 20:49 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč