173. Listoví
Autor: Jiří John
(1923 Třešť, Jihlava - 1972 Praha)
signováno vpravo dole, volný list.
Technika: lept
Šířka: 11,5 cm, výška: 15 cm, rámování: 21 x 15 cm
Konec dražby: 08.03.2022 20:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč