204. Žena
Autor: Jiří John
(1923 Třešť, Jihlava - 1972 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, volný list v paspartě.
Technika: litografie, datace: 1958
Šířka: 8,5 cm, výška: 13,5 cm, rámování: 21 x 15 cm
Konec dražby: 07.03.2022 20:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč