206. Holubice a žena
Autor: Bohdan Lacina
(1912 Sněžné, Žďár nad Sázavou - 1971 Brno)
signováno vpravo dole, volný list v paspartě.
Technika: lept
Šířka: 12 cm, výška: 20 cm, rámování: 35 x 25 cm
Konec dražby: 07.03.2022 21:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč