Holubice a žena

Autor: Bohdan Lacina
(1912 Sněžné, Žďár nad Sázavou - 1971 Brno)

signováno vpravo dole, volný list v paspartě.
Technika: lept
Šířka: 12 cm, výška: 20 cm, rámování: 35 x 25 cm

Konec dražby: 07.03.2022 21:02 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč