Kompozice

Autor: Bohdan Lacina
(1912 Sněžné, Žďár nad Sázavou - 1971 Brno)

Signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba
Šířka: 37 cm, výška: 31 cm, rámování: 43,5 x 54 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 09.11.2022 20:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč