72. Struktura
Autor: Jindřich Štyrský
(1899 Dolní Čermná - 1942 Praha)
Přisouzeno autorovi, volný list v paspartě.
Technika: litografie
Šířka: 8,5 cm, výška: 13 cm, rámování: 19 x 12 cm
Konec dražby: 08.03.2022 19:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč