72. Struktura

Autor: Jindřich Štyrský
(1899 Dolní Čermná - 1942 Praha)

Přisouzeno autorovi, volný list v paspartě.
Technika: litografie
Šířka: 8,5 cm, výška: 13 cm, rámování: 19 x 12 cm

Konec dražby: 08.03.2022 19:41 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč