152. Portrét dámy
Autor: Ferdinand Kamba
(1907 Kuřín - 1992 ?)
signováno vpravo dole, olej na plátně fixován na kartonu
Technika: olej na plátně
Šířka: 36 cm, výška: 50 cm, rámování: 60 x 45 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.12.2017 20:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč