Portrét ženy

Autor: Ferdinand Kamba
(1907 Kuřín - 1992 ?)

signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 69 x 59 cm

Konec dražby: 14.06.2021 19:46 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 700 Kč