149. Medůza
Autor: Ivan Strnad
(1926 Praha - 2004 ?)
signováno a datováno vpravo dole, číslováno 29/100 vlevo dole, volný list v paspartě.
Technika: lept, datace: 1997
Šířka: 12 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 31,5 x 25 cm
Konec dražby: 08.03.2022 20:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč