Prosba
Autor: Bohumil Kubišta
(1884 Vlčkovice, Praskačka (Hradec Králové) - 1918 Praha)
Nesignováno, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: dřevořez
Šířka: 16 cm, výška: 24 cm, rámování: 43 x 33 cm
Konec dražby: 23.11.2023 20:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč