197. Kouzelník
Autor: Jaroslav Róna
(1957 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, volný list v paspartě.
Technika: lept, datace: 1989
Šířka: 21,5 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 21 x 29,5 cm
Konec dražby: 07.03.2022 20:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč