195. Město

Autor: Pravoslav Sovák
(1926 Vysoké Mýto)

Signováno a datováno uprostřed dole s věnováním, číslováno vlevo dole 10/12, volný list v paspartě.
Technika: lept, datace: 1958
Šířka: 19,5 cm, výška: 15 cm, rámování: 19 x 29 cm

Konec dražby: 07.03.2022 20:53 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč