242. Ptáci

Autor: Stanislav Zippe
(1943 Hořice)

signováno a datováno vpravo dole, číslováno 46/120 vlevo dole, volný list
Technika: serigrafie, datace: 1997
Šířka: 53 cm, výška: 35 cm, rámování: 44 x 68 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.05.2022 21:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč