89. Sousedé od naproti
Autor: Ewa Nemoudry
(1957 Poznaň - ?)
Signováno vpravo dole tužkou, číslováno vlevo doe 26/50, "Les voisins dans face"
Technika: litografie
Šířka: 75 cm, výška: 54 cm, rámování: volný list 66 x 85 cm
Konec dražby: 05.04.2022 19:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč