Podzim

Autor: Alois Janeček Pardubský
(1894 Praha - 1974 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 35 cm, rámování: 47 x 51 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč