154. Zima

Autor: Alois Janeček Pardubský
(1894 Praha - 1974 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav)

signováno a datováno vpravo dole, původní blondelový rám, zaskleno
Technika: olej na plátně, datace: 1932
Šířka: 47 cm, výška: 37 cm, rámování: 53 x 64 cm pošk.

Konec dražby: 05.12.2017 20:32 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 400 Kč