57. Před žněmi

Autor: Alois Janeček Pardubský
(1894 Praha - 1974 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na dřevě, datace: 1928
Šířka: 29,5 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 29 x 33,5

Konec dražby: 15.04.2019 21:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč