Krajina

Autor: Alois Janeček Pardubský
(1894 Praha - 1974 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav)

signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 22 cm, rámování: 42 x 46 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 28.01.2020 21:36 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč