329. Perští hráči Chovganu
Perská miniaturní malba na kosti, uložena na zdobené paspartě, signováno vpravo dole, rámováno v inkrustovaném poškozeném rámečku
Materiál: malba na kosti
Šířka: 10,8 cm, výška: 4,8 cm, rámování: pošk. 11 x 17 cm
Konec dražby: 13.06.2022 21:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč