241. Vrtbovská zahrada
Autor: Vladislav V. Wimmer
(1931 Čelákovice)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 41 cm, výška: 19 cm, rámování: 35 x 57 cm
Konec dražby: 07.03.2022 21:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč