11. Výhled do kraje
Autor: Clemens Prüssen
(1888 Köln - 1966 Köln)
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na sololitu
Šířka: 70 cm, výška: 60 cm, rámování: 75 x 85 cm
Konec dražby: 04.04.2022 19:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 600 Kč