32. Jezerní krajina
Autor: Axel Peter
(1863 - 1942)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě, datace: 1903
Šířka: 42 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 46 x 60 cm
Konec dražby: 17.04.2023 20:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč