166. Plachetnice
Autor: Christian Pieper
(1843 - 1934)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 32,5 cm, výška: 25 cm, rámování: 40 x 49 cm
Konec dražby: 06.04.2022 20:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč