236. Na zahrádce
Autor: Carl Lönngren
(1839 - 1902)
Přisouzeno, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 20,5 cm, výška: 15 cm, rámování: 25 x 31 cm
Konec dražby: 08.06.2022 22:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč