51. Kanárské ostrovy
Autor: Roland Kempe
(1907 - 1991)
signováno vlevé dole, rámováno, na reversu autorský popisek a datace
Technika: olej na plátně, datace: 1936
Šířka: 41 cm, výška: 33 cm, rámování: 52 x 60 cm
Konec dražby: 16.03.2023 20:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč