178. Červený portrét
Autor: Serena Rosenfeld
(1940 ?)
signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1999
Šířka: 30,5 cm, výška: 40,5 cm
Konec dražby: 07.03.2022 20:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč