33. Léda s labutí - Vojkůvka Libor
Signováno vpravo dole v tisku, nerámováno.
Technika: digitální tisk, materiál: tisk/plátno
Šířka: 53 cm, výška: 71 cm
Konec dražby: 22.05.2023 20:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč