33. Pernica Vojtěch (1886-1977)
olej na plátně, sign NP, poškozeno mírně, 32x48cm, rámováno 50x65cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč