33. Pernica Vojtěch (1886-1977)

olej na plátně, sign NP, poškozeno mírně, 32x48cm, rámováno 50x65cm

Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč