33. zrcadlo v dřevěném rámu
okolo roku 1900.
Šířka: 41 cm, výška: 103 cm, rámování: 140 x 57 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.01.2023 20:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč