100. Tichá říčka na Moravě
Autor: Josef Říha
(1920 Vídeň - ? ?)
monogramováno a datováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský popis
Technika: olej na plátně, datace: 1958
Šířka: 38 cm, výška: 32 cm, rámování: 46 x 51,5
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 10.05.2021 21:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč