115. Loreta
Autor: Josef Říha
(1920 Vídeň - ? ?)
Vlevo dole pod paspartou je číslování 46/100. Signováno a datováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1966
Šířka: 13 cm, výška: 19 cm, rámování: 39 x 30 cm
Konec dražby: 20.02.2023 20:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč