Stará chalupa

Autor: William E. Ellis
(1849 - 1918)

Signováno vlevo dole, rámováno v masivním rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 31 cm, rámování: 52 x 67 cm

Konec dražby: 07.04.2022 20:49 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč