160. Díra do světa
Autor: Walter Heckmann
(1929 Brusel - 1994 Aaist)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: akryl, datace: 1975
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm, rámování: 73 x 103 cm
Konec dražby: 08.08.2022 21:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 700 Kč