Husy nad jezerem

Autor: Bertil Widbrant
(1914 - 1988)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 54 x 61 cm

Konec dražby: 08.08.2022 20:51 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč