17. Srnky
Autor: Bertil Widbrant
(1914 - 1988)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 53 x 62 cm
Konec dražby: 12.09.2022 19:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč