175. Ptáci v oboře
Autor: Bertil Widbrant
(1914 - 1988)
na reversu autorský štítek, signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 62 cm, výška: 52,5 cm, rámování: 63 x 74 cm
Konec dražby: 05.04.2022 20:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč