59. Kachny na rybníku
Autor: Bertil Widbrant
(1914 - 1988)
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 46 cm, rámování: 56 x 65 cm
Konec dražby: 06.04.2022 19:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč