18. Pohled na Ewhurst
Autor: Charles Collins
(1818 - 1899)
signováno vlevo dole, rámováno, rentoilováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 40 cm, rámování: 60 x 82 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 31.10.2022 20:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč